GREMAR - Nagrobki Granitowe Pomorskie
Nagrobki Nowoczesne, Pojedyncze i Podwójne

Nagrobki Pomorskie


Firma Gremar za sprawą nowoczesnych maszyn do obróbki kamieni, może zaproponować Państwu nagrobki w najniższej cenie, a przy tym zapewnić najwyższą jakość wykonania. Nasze nagrobki  możecie Państwo zobaczyć w galerii na naszych stronach. Każdy nasz Klienty jest traktowany specjalnie, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, nietypowe plany, propozycje zleceniodawców. Służymy profesjonalną radą przy wyborze nagrobków i  zapewniamy ciekawe rozwiązania. Dysponujemy bardzo obszerną gamą nagrobków w rozmaitych fasonach oraz kolorachDokonując wyboru nagrobków na pewno należy dobrze się zastanowić czego oczekujemy i na ile lat chcemy, aby dany produkt nam posłużył. Obecnie na rynku jest wiele możliwości i firm, które świadczą podobne usługi jak produkcja nagrobków. Należy jednak pamiętać, że nie każda firma jest solidna i posiada tak duże dośwadczenie w produkcji nagrobków. 
Nagrobki Podwójne Pomorskie
Szeroki wybór nagrobków pozwala nam także na sprzedaż  nagróbków podwójnych. Zamawiając w naszej firmie nagrobki  podwójne mogą Państwo zrobić to drogą telefoniczną lub internetową. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia w punkcie sprzedaży, na cmentarzu lub w domu klienta. W razie potrzeby, dowozimy próbki granitu.

Udzielamy 5-letniej gwarancji na swoje wyroby nagrobkowe i 12-miesięcy na zapadanie się lub przechylanie pomnika. Wykonujemy również naprawy pogwarancyjne.

Wszystkie nasze nagrobki  podwójne sprzedajemy na terenie całej Polski, a w szczególności na terenie pomorskiego. 
adres

ul. Nowy Świat 14
84-107 Starzyno
pomorskie

phone

Zadzwoń do nas!